Біля "Олімпійського" ціна на паркування "злетіла" в п'ять разів

Біля "Олімпійського" ціна на паркування "злетіла" в п'ять разів

У центрі столиці з киян беруть скажені гроші за паркування / Фото: Коментарі

Паркувальники вимагають у водіїв 50 гривень замість 10.

Столичні паркувальники перед футбольним матчем "Динамо" - "ПСЖ" підняли ціни для водіїв до 50 гривень. Про це повідомили жителі столиці ввечері в середу, передає газета "Сегодня".

"Я хотів припаркувати свій автомобіль на площі біля Палацу спорту. У цьому місці є офіційна парковка зі встановленим тарифом - 10 гривень за годину. Але паркувальники при в'їзді сказали, що плата складає 50 гривень, тобто за цілих 5 годин!" - розповів виданню киянин Денис Левченко.

"При цьому їх не цікавило, що я хотів заїхати всього на 2 години. Очевидно, хлопці хотіли скористатися тим, що через футболу водіям біля "Олімпійського" ніде припаркуватися, тому заплатять і 50 гривень", - додає Денис.

На парковці працівники розповіли, що це наказ начальства.

"Хочете заїжджайте, ні - припаркуйтесь в іншому місці", - сказав паркувальник в офіційній формі КП "Київтранспарксервіс". При спробі з'ясувати у паркувальників, чому такий у них тариф всі вони тікали.

Раніше повідомлялося, що коммунальне підприємство "Київавтодор" запропонував київській владі заборонити нічне паркування автотранспорта в центрі Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація