Продавцям ринку біля "Героїв Дніпра" можуть відшкодувати збитки, завдані великою пожежею

Продавцям ринку біля "Героїв Дніпра" можуть відшкодувати збитки, завдані великою пожежею

Ринок на "Героїв Дніпра" згорів, бо не мав удосталь пожежних гідрантів

Слідство розглядає всі версії займання, навіть екзотичні.

Велика пожежа у столиці спалахнула минулої ночі. Горів ринок на Оболоні біля метро "Героїв Дніпра", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пожежа почалася в продуктовому павільйоні. За лічені хвилини горів уже весь головний корпус.

Цілу годину вогонь гасили 17 одиниць пожежної техніки та майже 100 людей.

Вщент вигоріло 600 кв. метрів, десятки робочих місць та весь товар. Очевидці розповідають, що було чути навіть вибухи.

"Горіло все, і дах падав, і вибухи були. Тут же є й камери морозильні, все вибухало", - розповів свідок пожежі Владислав Спасіченко.

Зранку продавці прийшли на згарище. Тепер їх цікавить, що саме стало причиною пожежі та чи допоможе їм хтось у відшкодуванні збитків.

"Якщо заключили з охороною з приводу відшкодування на випадок пожежі, тоді відшкодовується, але в будь-якому випадку ми з усіма індивідуально вирішувати будемо", - пообіцяв заступник генерального директора ринку Дмитро Зіньковський.

Фахівцями наразі розглядаються буквально всі версії виникнення пожежі. Зокрема, закорочення електропроводки та навмисний підпал. Не відкидається навіть екзотична версія про влучання блискавки, адже ввечері була гроза. Та й під час самої пожежі тривав дощ.

Поки що люди більш схильні говорити про проводку. Місцеві підприємці нарікають, що вона на ринку дешева та неякісна, а 2 тижні тому вже диміла.

Масштаби пожежі могли би бути значно меншими, якби в рятувальників було достатньо пожежних гідрантів, до яких вони під'єднують машини. Як виявилося, на території ринку гідрант був лише один.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

У Києві горів ринок на Героїв Дніпра

У Києві горів ринок на Героїв Дніпра

Повʼязані теми:

Наступна публікація