КМДА пообіцяла дати більше тепла в житлові будинки

КМДА пообіцяла дати більше тепла в житлові будинки

Киянам обіцяють "потепління" в будинках / Фото: РБК-Україна

Відхилення температури від норми зафіксовано в 700 будинках.

У зв'язку з різким похолоданням у Києві міська влада доручила теплопостачальним підприємствам збільшити температуру теплоносія відповідно до погодних умов. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, здійснено відповідні температурні коригування у бік підвищення, що дозволяє досягнути оптимальної температури у житлових будинках.

Також зафіксовано відхилення від норми у квартирах близько 700 житлових будинків (нормативна температура - 18 градусів). Ці будинки визначені на підставі аналізу звернень киян на "гарячі лінії" та моніторингу стану опалення будинків, який проводить Житлово-комунальна інспекція у місті Києві. У цих будинках до 12 січня проведуть перевірку та встановлять причини недогрівів.

"В будинках, які мають теплові лічильники, рішення про збільшення подачі тепла на будинок буде узгоджуватись з мешканцями. Адже збільшення температури теплоносія напряму збільшує і суму нарахування за опалення, тому ми орієнтуватимемося на думку людей. У будинках, де немає лічильників і відсутня технічна можливість збільшити температурні параметри, буде прийматися рішення про перерахунок оплати послуги", – зазначив Пантелеєв.

Синоптики попереджають, що на Різдво треба чекати складні погодні умови: сильний сніг і замети.

Повʼязані теми:

Наступна публікація