Клюєв побудує під Києвом елітну "Рубльовку"

Клюєв побудує під Києвом елітну "Рубльовку"

Сусідом Януковича може стати будь-хто охочий

Біля резиденції Януковича вже будують вертолітний майданчик і поле для гольфу.

Біля Києва з'явиться своя Рубльовка. Будуватиме елітний район компанія нардепа Сергія Клюєва, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У вівторок, 3 вересня, він підтвердив, що справді купує компанію "Танталіт". Остання відома тим, що володіє ділянкою у Межигір'ї, зокрема, частиною резиденції президента. Нині там будують ще й вертолітний майданчик, поле для гольфу. А в подальшому, запевнив Клюєв, там виростуть елітні будинки. Їх продаватимуть усім охочим.

Сама ж компанія обійшлася нардепу у 146 млн грн. Однак, стверджує він, крім землі та нерухомості, отримав борги, що перевищують вартість купівлі. Угоду підписали ще 22 серпня. Але її ще має схвалити Антимонопольний комітет.

Перед придбанням, каже Сергій Клюєв, він особисто радився із Віктором Януковичем, і той дав згоду на таке сусідство.

Хоча депутат називає покупку бізнесовою, а не політичною. Зокрема, обіцяє, що всі угоди із Адміністрацією будуть прозорими. І завищувати чи занижувати ціну на оренду для глави держави він не буде. Але, каже, не відмовиться, якщо президент або Адміністрація орендуватиме іншу нерухомість.

Під Києвом з'явиться своя "Рубльовка"

Під Києвом з'явиться своя "Рубльовка"

"Зараз Адміністрація президента орендує невелику площу для офіційних прийомів. Цю площу я не бачу підстав змінювати. Якщо в Адміністрації президента виникне бажання ще щось взяти в оренду, менеджмент з великим задоволенням це зробить. Але поки питань не виникало", - запевнив Клюєв.

Нагадаємо, влітку в ЗМІ з'явилися повідомлення, начебто син Азарова забудує стадіон "матчу смерті" у Києві. За словами тренера дитячої команди, представники компанії Олексія Азарова вже зробили лазні з дитячих роздягалень легендарного стадіону, куди приїздять паритися раз на тиждень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація