На об'єднаному Євромайдані готують гігантський прапор для Вільнюса

Дата публікації
Перегляди
5972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На об'єднаному Євромайдані готують гігантський прапор для Вільнюса

На Євромайдані співають, скачуть і гріються / Фото: vle.redbridge-college.ac.uk

Політики згорнули партійні прапори та приєдналися до акції на Майдані Незалежності.

Обидві акції протесту проти зупинки євроінтеграції України поєднали зусилля. Політично забарвлений Євромайдан із Європейській площі перейшов до громадської акції на центральний майдан країни, повідомляє кореспондент ТСН.ua.

Це сталося близько 23:00 у вівторок, 26 листопада. Перед об'єднанням лідер парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк повідомив учасникам мітингу на Європейській площі про лист від Юлії Тимошенко, в котрому вона закликала поступитися партійною символікою заради об'єднання Євромайдану.

Люди з Європейської площі виконали цю вимогу. Організованою колоною вони пройшли Хрещатиком до Майдану Незалежності.

Євромайдан продовжився під прапори ЄС і України. Людей на площі помітно додалося. За свідченням очевидців, о 23:30 на Майдані перебували не менше 3 тис. чоловік.

Серед них було багато студентів. Вони говорять про студентський страйк.

Молодь готується залишитися ночувати на Євромайдані.

Як повідомила зі сцени співачка Руслана, на Європейській площі не лишилося нікого.

Руслана також розважала людей мелодійним заспівом "Хто не скаче…". На який публіка відповідала "…Той москаль!" і починала весело підстрибувати. Це допомагало учасникам акції зігрітися, адже у центрі Києва вночі доволі прохолодно.

Тим не менше, учасники Євромайдану не поспішають розходитися по домівках. Наразі вони готуються до нової міні-акції. На площу мають принести великий прапор, на якому підпишуться всі охочі.

Цей прапор журналіст та організатор Євромайдану Мустафа Найєм планує відвезти у Вільнюс і показати європейським політикам.

Як повідомлялося раніше,лідери ЄС наголосили на тому, що українці виявили розуміння історичного значення євроінтеграції.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація