У 2014 році соціальну "Картку киянина" зможуть отримати всі охочі

Дата публікації
Перегляди
1484
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У 2014 році соціальну "Картку киянина" зможуть отримати всі охочі

У 2014 році соціальну «Картку киянина» зможуть отримати всі охочі / Фото: Гроші

Наприкінці листопада соціальний проект столичної влади "Картка киянина" вступив у нову стадію.

Поряд із забезпеченням картками пільговиків почалася підготовка до їх видачі всім, у кого є київська реєстрація. Картки нового типу вже отримали співробітники столичного КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", який здійснює технічну підтримку всього проекту. Про це повідомив директор КП ГІОЦ Валерій Місань.

– Уже випущена пробна партія пластикових карток, які наступного року будуть видавати всім городянам, зареєстрованим у столиці. Першими випробують їх у справі наші співробітники – минулого тижня в рамках зарплатного проекту вони отримали "Картки киянина". Ми відпрацюємо всі механізми використання, щоб можна було їх удосконалити до початку масової видачі, – розповів Валерій Місань.

Як пояснила юрисконсульт ГІОЦ, координатора проекту "Картка киянина", Олександра Корнієнко, кияни, що не відносяться до пільгових категорій, зможуть безкоштовно отримати це посвідчення столичного жителя вже наступного року.

– Для цього знадобляться лише заява та паспорт з київською реєстрацією. А якщо підприємство захоче забезпечити співробітників "Картками киянина", то вони будуть видаватися централізовано – за місцем роботи. Паралельно пільговики раніше будуть отримувати "Картки киянина" через районні управління праці та соцзахисту, – пояснила Олександра Корнієнко.

За її словами, "Картки киянина" для городян, що не відносяться до пільгових категорій, мають деякі особливості.

– Не пільгова, базова "Картка киянина" може використовуватися як проїзний в метро – на неї можна покласти гроші в касі або спеціальних автоматах на станціях метрополітену. Що стосується знижок в аптечних мережах і в супермаркетах, то вони будуть у тому ж розмірі, що і для пільговиків, – повідомила Корнієнко.

Нагадаємо, що впровадження в столиці "Картки киянина" є складовою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та програми глави держави "Україна для людей".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1484
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація