Попов кличе молодь до себе на роботу

Попов кличе молодь до себе на роботу

Молодь запрошують на роботу / Фото: comments.ua

Молоді обіцяють надбавку до зарплати та картку киянина.

Київська міська влада посилює роботу щодо соціального захисту киян і тому сьогодні місто потребує соціальних працівників, заявив голова КМДА Олександр Попов.

"Соціальний захист киян - пріоритет нашої роботи. Сьогодні місто реалізує цілий ряд соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича в сфері захисту материнства, дитинства, людей, що опинилися в складних життєвих обставинах, інвалідів і так далі. І, звичайно, реалізація таких об'ємних програм вимагає посилення кадрового потенціалу соціальних служб. На жаль, молодь не хоче йти в соціальні працівники", - зазначив голова КМДА.

За словами Попова, на сьогодні в мережі районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді залишається вакантними близько півсотні місць.

"Я закликаю киян, молодь, тих, хто відчуває в собі сили і бажання працювати з соціально незахищеними людьми йти в соціальні працівники. Робота дійсно дуже важка, не кожному під силу. Але це вдячна праця. Місто цінує соціальних працівників. Співробітники соціальних служб отримують надбавку до заробітної плати. Вони одні з перших отримали "Картку киянина" і мають можливість користуватися її перевагами", - зазначив він.

Керівник міста нагадав, що в рамках реалізації соціальної ініціативи Президента України "Діти - майбутнє України" Київ працює над створенням Центру матері і дитини. Також столиця реалізує потужну Міську цільову програму підтримки сім'ї та молоді на 2012-2016 роки. "Роботи в цьому напрямку дійсно багато, але місто обов'язково зробить все заплановане", - сказав Олександр Попов.

Нагадаємо, у Києві вже кілька років працює Центр денного перебування для дітей і молодих жінок, які перебувають у складних життєвих обставинах. Навесні 2013 року в столиці відкрита перша соціальна квартира для вагітних жінок і матерів з дітьми раннього віку. Ця ініціатива реалізована спільно міською владою та низкою міжнародних фондів і організацій. Тепер юні мами і вагітні жінки, які опинилися в складних життєвих обставинах можуть отримати комплексні послуги, в тому числі і тимчасове житло.

Повʼязані теми:

Наступна публікація