Столична міліція не побачила під Київрадою жодної бійки

Столична міліція не побачила під Київрадою жодної бійки

Під КМДА була лише штовханина / Фото: Фото: Олег Бархударов

Правоохоронці заявляють, що під КМДА ніхто не постраждав

Сутички народних депутатів, мітингувальників та правоохоронців під будівлею Київради не було.

Про це заявили у відділі зі зв'язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві.

"Інформація поширена ЗМІ про сутичку народних депутатів, мітингувальників та правоохоронців під будівлею Київради не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

"Біля Київської міської Державної адміністрації деякі громадські організації та окремі політичні сили проводять заходи за масовою участю громадян. Перед початком засідання Київради народні депутати разом зі своїми помічниками безперешкодно проходили до зали", - заявили у міліції.

"Водночас вхід громадян було обмежено у зв'язку з неможливістю розмістити всіх бажаючих у сесійній залі КМДА. Про що присутнім повідомили правоохоронці, що забезпечували охорону громадського порядку біля будівлі", - уточнили в управлінні.

"Незважаючи на це, деякі з мітингувальників намагались потрапити до зали, в результаті чого виникла штовханина. Завдяки злагодженим діям правоохоронців розвитку конфлікту вдалося уникнути", - заявили у міліції.

"Станом на теперішній час (10:30 ранку) жодна особа не постраждала. Звернень до правоохоронців з боку громадян чи народних депутатів про правопорушення не надходило", - підсумували в МВС.

Раніше повідомлялося, що сьогодні співробітники спецпідрозділу "Беркут" відтісняли мітингувальників і представників ЗМІ від центрального входу Київради.

З'явилось відео штурму Київради

З'явилось відео штурму Київради

Повʼязані теми:

Наступна публікація