Гонщик "Формули-1" навчатиме водіїв "Київпастрансу"

Гонщик "Формули-1" навчатиме водіїв "Київпастрансу"

Пілот «Формули-1» підвищуватиме майстерність київських водіїв громадського транспорту / Фото: Facebook/Київпастранс

Відомий автогонщик збирається виховати з українських водіїв майбутніх чемпіонів.

Пілот "Формули-1" Жеремі Дюфур співпрацюватиме із КП "Київпастранс" для вдосконалення професійної майстерності водіїв.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

"12 серпня 2015 року відбулася зустріч генерального директора комунального підприємства "Київпастранс" Сергія Майзеля та лідера офісу "Формула Один" в Україні французького пілота, чемпіона світу з автоперегонів Жеремі Дюфура щодо поширення та розвитку інженерно-технічної творчості молоді в межах міжнародного проекту Formula SAE в рамках співпраці комунального підприємства "Київпастранс" та Національно-політехнічного університету (КПІ)", - йдеться у повідомленні.

За словами Майзеля, співпраця із гонщиком розглядається як перехід на новий рівень системи підготовки та тестування водіїв для забезпечення безаварійної роботи наземного пасажирського транспорту з використанням його знань та досвіду безаварійного водіння транспортним засобом.

Своєю чергою Дюфур після підписання протоколу намірів про співпрацю, не приховуючи свого натхнення, запевнив, що ця ініціатива допоможе йому зробити багато добрих справ.

"Головна з них - підвищувати водійську культуру та драйверську кваліфікацію київських шоферів громадського наземного транспорту, чим забезпечувати новий професійний та європейський рівень безпеки пасажирів. Знання навіть декількох прийомів гоночної їзди допоможе водіям у ïхніх життєвих робочих ситуаціях. Та, звичайно, мені відкривається чудова можливість перспективи виховання майбутніх чемпіонів, які зможуть бути гідними представниками українського автоспорту", - додав Дюфур.

Нагадаємо, раніше у "Київпастрансі" розповіли, коли пасажири зможуть оплачувати проїзд з мобільного і їздити за єдиним електронним квитком.

Повʼязані теми:

Наступна публікація