У Києві викрили вражаючу секс-мережу для VIP-клієнтів

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Елітні повії працювали за допомогою додатків для смартфонів. 

У Києві викрили велику мережу із надання сексуальних послуг, яка працювала за допомогою додатків для смартфонів.

МВС України відкрило кримінальне провадження за злочини, пов'язані із проституцією та торгівлею людьми, повідомляє прес-служба відомства.

Сексуальні послуги заможним бізнесменам та публічним особам надавали дівчата віком від 18 до 25 років. Повії перебували у закритих інтернет-групах, через які відбувалося спілкування між сутенерами та клієнтами.

У МВС повідомляють, що сутенери молодих дівчат діяли через Інтернет за допомогою додатку для смартфона.

"Спілкування в "закритих групах" проходило із використанням додатку для смартфонів. За допомогою цього додатку сутенери в режимі реального часу забезпечували учасниць цих груп заняттям проституцією. Зокрема, вони передавали дані щодо наявності замовлень на сексуальні послуги, вимоги до зовнішніх даних повій, місце та час зустрічі з клієнтом, а також повідомляли про вартість цих послуг. В кожну групу входило близько 100 осіб", - повідомила прес-служба.

Правоохоронні органи провели 22  санкціонованих судом обшуки, у ході яких виявили у повій та сутенерів 300 тисяч доларів та 31 тисячу євро.

Крім того, співробітники МВС вилучили у зловмисників різноманітні гаджети , через які здійснювалися злочинні дії.

За словами начальника відділу боротьби зі злочинами у сфері суспільної моралі МВС України Василя Поштака, кожна з дівчат мала кілька квартир та дорогі автівки.

Наразі чотирьом фігурантам вже було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, унаслідок чого вони перебувають під домашнім арештом. Найближчим часом правоохоронці повідомлять про підозру ще, як мінімум, десяти особам, причетним до функціонування мережі.

Нагадаємо, що раніше у столиці нова патрульна поліція викрила бордель у центрі міста, поряд із Михайлівським собором. Правоохоронців викликав молодий чоловік, який знайшов повідомлення про бордель в інтернеті.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація