Для Києва обрали нового архітектора

Для Києва обрали нового архітектора

Олександр Свистунов / Фото: скриншот з відео

Він відомий спорудами ТРЦ біля метро "Осокорки" й є автором проекту готелю InterContinental Kiev.

Сьогодні, 9 вересня, комісія визначила переможця у конкурсі на посаду директора Департаменту містобудування а архітектури - Олександра Свистунова.

Його рекомендуватимуть меру Віталію Кличку, йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Він набрав 12,69 бала. На другій позиції у рейтингу кандидатів за кількістю балів опинився Сергій Броневицький із 11,74 балами, третю сходинку посідає Ганна Бондар (11,64 бали).

Олександр Свистунов закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю "Будівництво будівель і споруд". Почав працювати архітектором в бюро "С. Бабушкін ", де через вісім років після приходу став головним архітектором. У 2012 році Олександр Свистунов обійняв пост головного архітектора проектів ТОВ "Архітектурний союз".

Автор будинку на вул. Круглоуніверситетська, 5, ТРЦ біля метро "Осокорки", торгово-офісного центру на вул. Серафимовича, адмінбудівлі з торговими приміщеннями на вул. Смирнова-Ласточкіна, 28 (на територі Українського товариства сліпих). Також є автором проекту готелю InterContinental Kiev.

У 2015 році Олександра Свистунов був призначений першим заступником директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА - начальником управління регулювання забудови міста. 15 липня 2016 року став в.о. директора департаменту містобудування та архітектури Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Згідно із декларацією за 2014 рік, Свистунов має квратиру розміром 131 кв.м, гаражний бокс і авто Toyta Rav 4.

Свистунов Олександр Вікторович - Головний архітектор Києва from tsnua
Нагадаємо, наприкінці вересня 2015 року Кличко звільнив головного архітектора столиці Сергія Целовальника та двох його заступників. Обрати нового архітектора мер столиці обіцяв до Дня Києва, який цього року святкували 29 травня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація