Димові шашки й сльозогінний газ: під "Київміськбудом" сталися сутички через забудову на Святошині

Коли почалися вибухи і стрільба, пікетувальники кинулися урозтіч.

Сьогодні, 9 вересня, зранку під будівлею "Київміськбуду" відбулася акція протесту, під час якої виникли сутички з застосуванням димових шашок.

На мітинг вийшло близько трьох десятків людей, які обурені забудовою на Святошинському провулку у Києві, повідомляє Українська правда.

Спочатку вони стукали битами й кричали, але коли поліція оточила будівлю, застосували димові шашки. 

Поліцейські своєю чергою застосували сльозогінний газ до тих, хто зчепився в бійці.  Як пише видання, коли почалися вибухи і стрільба, пікетувальники кинулися урозтіч, у подвір'я сусідніх будинків.

Протестувальники заявляють, що увечері на провулку Святошинському, 2, де "Київміськбуд" намагається звести 25-поверхівку, були сутички і стрілянина.

Нагадаємо, 5 вересня, у столичному спальному районі спалахнула масова бійка біля станції метро "Святошин". Невідомі захопили парковку, на місці якої один із київських забудовників планує звести висотку. Те, що на майданчику в цей час стояли машини місцевих жителів, загарбників не збентежило. Невідомі почали зводити барикади усередині парковки, а в обурених мешканців полетіло каміння і цегла. Між місцевими жителями та "тітушками" спалахнула бійка, унаслідок якої деяким мешканцям розбили голови.

Пізно увечері 8 вересня активісти і місцеві мешканці прорвалися на територію будівництва на Святошинському провулку Києва, де забарикадувалися представники забудовника.

Повʼязані теми:

Наступна публікація