21-22 травня у Києві святкуватимуть День Європи

21-22 травня у Києві святкуватимуть День Європи

Фото: Reuters

Цього року святкування пройде на Михайлівській площі.

21-22 травня у Києві відбудеться святкування Дня Європи. Цього року святкування пройде на Михайлівській площі у традиційному європейському стилі "Пікнік у Європі", повідомляє УНІАН.

21 травня о 12:00 відбудеться офіційне відкриття Дня Європи. У заході візьмуть участь керівники держави та міста, голови Представництва ЄС в Україні, представники посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні ЗМІ та громадськості.

Посольства та національні культурні центри презентуватимуть інтерактивні та творчі проекти.

Крім того, на вулицях столиці пройде фестиваль вуличної музики Street Music Day.

Також усі охочі зможуть ознайомитися з інсталяцією "Двері в Європу". Відкривши двері, кожен "опиниться" в одному з відомих місць Європи.

Українські спортсмени будуть демонструвати вуличні види спорту (workout, parkour, ролери, TRX). Перехожі зможуть долучитися до веселої зарядки FunUp, поспостерігати за майстрами екстриму, крос-фіту, зумби, йоги, автомодельного спорту.

Крім того, для дітей будуть окремі розваги. Зокрема різні спортивні змагання, майстер-класи, працюватимуть атракціони-батути, слеклайн.

Увечері в столиці виступить український електронний гурт ONUKA.

Відвідувачі зможуть також переглянути класичне європейське кіно на великому екрані в навушниках.

У неділю святкування також розпочнеться о 12:00. На Михайлівській площі відбудуться урочисті проводи національної збірної команди з футболу для участі у Євро-2016, який відбудеться у Франції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація