Кличко відмовився йти на допит до ДБР

Кличко відмовився йти на допит до ДБР

Фото: УНІАН

Його замінить юрист.

Мер Києва Віталій Кличко не буде йти на допит до Державного бюро розслідувань. Замість нього піде його юрист.

Про це він повідомив під час пресконференції.

"Мене викликали як свідка у якійсь справі. До речі, у справі, яка була порушена представниками минулої влади з Адміністрації президента Януковича. Справи абсолютно надумані. Я думаю, що найближчим часом ДБР зможе дати відповідь на питання. Я не буду йти до ДБР. Туди прийде мій представник-юрист, який зможе дати чіткі відповіді на всі питання. Я ознайомився з цими справами: там два подання і найближчим часом, я переконаний, ДБР зможе відповісти на ваші запитання. Я кажу, що там мильна бульбашка. Не більше", - сказав очільник столиці.

Нагадаємо, Кличка викликали на допит до ДБР. За словами Кличка, цю інформацію нібито "вкинули" юристи ексзаступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича – Андрія Портнова, а згодом з його ж подачі розповсюдили ЗМІ. "Андрій Портнов - юрист, колишній заступник глави адміністрації президента-втікача Януковича, а тепер - новоявлений "викривач", - не може не знати, що ця "справа" лопне, як мильна булька. І інспірована вона тільки заради медіаефекту", - додав мер Києва.

Своєю чергою, депутат Київради Ілля Сагайдак заявив що виклик на допит мера є першою ластівкою. "Я впевнений, що має бути дана оцінка законності таких рішень, як лізинг метро-вагонів, міст через Дніпро, Шулявський шляхопровід, ще багато-багато справ, по яких правоохоронні органи мають запитати у Кличка, яка була його роль у всіх корупційних злочинах, які там були вчинені", - вважає він.

Очільника Києва Віталія Кличка викликають на допит у ДБР

Очільника Києва Віталія Кличка викликають на допит у ДБР

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація