Брати Клички вирішили судитися з каналом 1+1 на 10 мільйонів гривень

Брати Клички вирішили судитися з каналом 1+1 на 10 мільйонів гривень

Володимир та Віталій Кличко / Фото: УНІАН

Мер хоче захищати свою честь та гідність.

Голова КМДА та мер Києва Віталій Кличко заявив про наміри судитися з каналом 1+1. Про це він сказав під час своєї пресконференції 26 липня. 

На думку очільника столиці, проти нього розгорнута широка кампанія з дискредитації. Йдеться зокрема і про провадження щодо нього, які ініціюють "соратники Януковича". 

"Також не проходить ані дня, аби один з найрейтинговіших каналів не згадав недобрим словом київського мера. Брехня, маніпуляції, відверто сфабрикована інформація. Я уже говорив, що буду захищати свою честь та гідність у суді. Я та мій брат подали позов до суду на канал 1+1, які поливає нас брудом", - наголосив Кличко.

Прес-конференція мера Києва Віталія Кличка: •спроби позбавити киян права вибору •Шулявський та Пішохідний мости •5 років роботи в Києві. Дивіться онлайн!

Опубліковано Віталієм Кличком Пʼятниця, 26 липня 2019 р.

Також він наголосив, що про незаангажованість говорити важко, коли керівника каналу "називають претендентом на голову Київської адміністрації".

"Мені байдуже на різних претендентів, на їхні амбіції, але очорняти свою репутацію я не дозволю", - додав київський мер.

За його словами, прикладами викривленої інформації є, зокрема, вартість пішохідного мосту та маніпуляцію щодо шулявського шляхопроводу. 

За даними ТСН, сума позову Кличків - 10 мільйонів гривень. Подали його до Подільського суду Києва. 

Як повідомлялося, напередодні заступник керівника Офісу президента України Руслан Рябошапка підтвердив інформацію про звернення голови ОП  Андрія Богдана до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. Представник Офісу президента сподівається, що це питання буде вирішене на найближчому засіданні Кабінету міністрів. При цьому Рябошапка закликав не політизувати це звільнення. "Є норма закону, згідно з якою голова місцевої державної адміністрації призначається на термін повноважень президента України. Яка може бути політика у тому, що змінився президент і термін повноважень голови місцевої адміністрації закінчився?" – пояснив заступник голови ОП.  

Сам Кличко у  відповідь заявляв, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування

Повʼязані теми:

Наступна публікація