У Києві вдарили поліцейського пляшкою по голові через зауваження

У Києві вдарили поліцейського пляшкою по голові через зауваження

Фото: УНІАН

Напад на правоохоронця здійснили шестеро молодиків.

У столиці стався напад на оперативника Оболонського управління поліції. Про це розповів керівник Національної поліції в Києві Андрій Крищенко.

Звичайне відпрацювання району щодо розкриття розбою завершилося для оперативника Оболонського управлівння поліції груповим нападом на одного. Поліцейський перебував на службі, коли побачив конфлікт між молодиками: представився, зробив зауваження - і на нього накинулися з кулаками. У відповідь він застосував травматичну зброю: зробив кілька попереджувальних пострілів, від яких ніхто не постраждав, і знепритомнів від удару пляшкою по голові. Наряди патрульних і оперативники по гарячих слідах затримали шістьох підозрюваних у нападі на поліцейського. Держава має достатньо важелів, щоби захистити поліцейського, який ЗАХИЩАЄ ЗАКОН. Хочу нагадати всім "ковбоям", що за напад на поліцейського при виконанні передбачено до 15-ти років позбавлення волі або довічне позбавлення волі Поліція Києва #СЛУЖИТИ_І_ЗАХИЩАТИ

Опубліковано Андреєм Крищенком Четвер, 25 липня 2019 р.

На своїй сторінці у фейсбуку правоохоронець пояснив, що колега здійснював "звичайне відпрацювання району щодо розкриття розбою" і став свідком конфлікту між молодиками. Зі слів Крищенка, коп підійшов, "представився, зробив зауваження – і на нього накинулися з кулаками". Поліцейський встиг здійснити кілька попереджувальних пострілів із травматичної зброї, після чого отримав удар пляшкою по голові та знепритомнів.

"Наряди патрульних і оперативники по гарячих слідах затримали шістьох підозрюваних у нападі на поліцейського. Держава має достатньо важелів, щоби захистити поліцейського, який захищає закон. Хочу нагадати всім "ковбоям", що за напад на поліцейського при виконанні передбачено до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі", - наголосив Крищенко і доповнив свою розповідь відеозаписом інциденту.

Як повідомлялося, у понеділок, 22 липня, на Київщині у Боярці дві неповнолітні дівчини влаштували бійку з медиками "швидкої допомоги" і правоохоронцями. Своєю чергою, аби заспокоїти дебоширок, поліція застосувала сльозогінний газ. 

Боєць Нацгвардії не обмежиться штрафом за напад на поліцейського у Києві

Боєць Нацгвардії не обмежиться штрафом за напад на поліцейського у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація