Киян попереджають про нові тарифи на гарячу воду та опалення

Киян попереджають про нові тарифи на гарячу воду та опалення

Фото: pixabay.com

Відповідне рішення було ухвалене 4 липня.

Компанія "Київенерго" нагадує споживачам про введення в дію нових тарифів на гарячу воду та опалення від 26 липня.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго", передає УНІАН.

Відкориговані тарифи на відповідні послуги запроваджені постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 4 липня.

Тож, наразі тариф на гарячу воду становить: 84,45 грн/м3 – за наявності рушникосушарок, підключених до системи гарячого водопостачання (попередній тариф – 83,10 грн/м3) та 78,08 грн/м3 – за відсутності рушникосушарок (попередній тариф – 76,71 грн/м3).

"Зазначимо, що нарахування для будинків без теплолічильників здійснюються за усередненими показаннями споживання будинків з лічильниками", - нагадали в енергокомпанії.

Тим часом тариф на централізоване опалення за наявності будинкових та квартирних лічильників становить 1414,45 грн/Гкал (попередній тариф – 1416,96 грн/Гкал).

Нагадаємо, 2 серпня набув чинності закон "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання". Він передбачає обов'язкове встановлення лічильників.

"Оператори зовнішніх інженерних мереж мають встановити лічильники. Якщо оператор не зробить, на нього, а не на споживача, накладатимуть штраф. При цьому, у споживача залишається право самостійно купити лічильники. Але люди за це платити не зобов'язані. Лічильники тепла мають бути встановлені протягом року, води для нежитлових будівель протягом одного року, а для житлових – протягом двох років", - заначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Facebook.

Завдяки встановленню лічильників із обліку тепла і води населення платитиме менше, лише за спожиті ресурси. 

НКРЕКП встановила нові ціни на гарячу воду та тепло

НКРЕКП встановила нові ціни на гарячу воду та тепло

Повʼязані теми:

Наступна публікація