На столичних пляжах вивісили жовті прапорці – тисячі киян не зважають на небезпеку

На столичних пляжах вивісили жовті прапорці – тисячі киян не зважають на небезпеку

Фото: УНІАН

У Дніпрі виявили перевищення кишкової палички.

Купатися чи не купатися - більше не питання. Жоден зі столичних пляжів не є безпечним. Через шалену спеку рівень кишкової палички у воді перевищує всі норми. Тож лікарі не рекомендують відпочивати у воді.

Про це йдеться в програмі ТСН.19:30.

Кілька разів за годину пляжний патрульний Євген на пляжі "Венеція" разом із колегами-рятувальниками інформує відпочивальників про загрозу у воді. Хлопець зізнається, що рекомендації патрульних утриматися від купання дотримуються одиниці. Решта обмежується запитанням, а чому власне ні.

Нині на цьому пляжі вивісили жовтий прапор – купатися не рекомендовано. Червоний означає, що купатися заборонено, а зелений – безпечно. Ці рівні безпеки, залежно від стану води, встановлює Андрій Логвиненко. Проби води на вміст шкідливих бактерій його колеги з "Плеса" роблять щотижня. Сьогодні Андрій не радить купатися, бо у воді виявили кишкову паличку.

Епідеміологи повідомили, на яких пляжах столиці можна купатись

Епідеміологи повідомили, на яких пляжах столиці можна купатись

"Результати, які ми отримали, показали, що є перевищення норми шкідливих речовин у воді і тому бажано утриматись від купання. Якщо жовтий прапорець, це означає, що цей показник не критичний, але перевищений і наближається до критичного", - говорить Андрій Логвиненко.

Стан води постійно змінюється і вже завтра червоний або жовтий прапорці можуть змінитися на зелений.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Івана Воробйова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація