Власники "євроблях" озвучили вимоги на акції протесту у Києві

Власники "євроблях" озвучили вимоги на акції протесту у Києві

Власники авто на іноземних номерах озвучили вимоги на акції протесту в Києві / Фото: УНІАН

Активісти запевняють, що мітинг буде безстроковим.

Власники автомобілів з європейською реєстрацією, які вийшли на акцію протесту у центрі Києва, вимагають скасувати постанову Кабінету міністрів щодо розширення повноважень поліції та ухвалити законопроекти про доступне розмитнення авто.

Про це повідомив кореспондент ТСН з місця подій.

Власники "євроблях" заблокували рух у центрі столиці

Власники "євроблях" заблокували рух у центрі столиці

"Дві основні вимоги: перегляд постанови Кабміну про розширення повноважень поліції щодо авто з європейською реєстрацією та можливість розмитнити автомобілі", - заявили активісти.

Зазначимо, йдеться про постанову Кабінету міністрів від 20 червня №475, згідно з якою поліція отримала доступ до митної бази “Інспектор-2006”.

За словами активістів, акція безстрокова і триватиме лише в урядовому кварталі.

Нагадаємо, 15 червня до парламенту внесли два законопроекти №8487 і №8488 про реєстрацію в Україні автомобілів на іноземних номерах, розроблені Комітетом з питань податкової та митної політики, які передбачають зниження митних податків на реєстрацію автомобілів на єврономерах, а також скасування заборони на митне оформлення машин, які не відповідають стандартам Євро-5.

Від ранку середи центр Києва паралізований через акцію автомобілістів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Євробляхи
Наступна публікація