У Києві "мінували" приміщення двох судів

У Києві "мінували" приміщення двох судів

Фото: Facebook/Тетяна Козаченко

Працівників та відвідувачів було евакуйовано.

У столиці сьогодні, 11 липня, були заміновані приміщення двох судів - Київського апеляційного адміністративного та Київського господарського.

Згідно з повідомленням прес-служби КААС, було проведено евакуацію працівників та відвідувачів.

Шановні громадяни! Київський апеляційний адміністративний суд заміновано. Наразі ми провели евакуацію працівників КААС...

Posted by Київський апеляційний адміністративний суд on Wednesday, July 11, 2018

Станом на 12:00 роботу було відновлено.

Громадська діячка й адвокат Тетяна Козаченко своєю чергою повідомила, що було заміноване приміщення Господарського суду міста Києва.

Господарський суд міста Києва ЗАМІНОВАНО. Канцелярія теж не працює. Цікаво що ж за справа ТАК слухається?

Posted by Татьяна Козаченко on Wednesday, July 11, 2018

Цю інформацію підтвердили і в прес-службі суду: "За повідомленням патрульної поліції міста Києва, стало відомо про факт замінування приміщення Господарського суду міста Києва. На місце події виїхали слідчо-оперативна група управління поліції, кінологи та вибухотехніки. Із приміщення суду було евакуйовано працівників та відвідувачів. У судових засіданнях оголошено перерву з 11.10 год."

Раніше стало відомо, що суддів і працівників Верховного суду України сьогодні не пускають на робочі місця. За словами виконувача обовязків голови Верховного суду України Василя Гуменюка, такі дії є продовженням ліквідації Верховного суду України, яку він називає незаконною.

Повʼязані теми:

Наступна публікація