З прапорами та парасольками: як акція протесту власників "євроблях" паралізувала центр Києва

Дата публікації
Перегляди
3021
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У заході беруть участь близько 10 тисяч автомобілістів.

У центрі Києва відбувається акція протесту власників авто з єврореєстрацією. Середмістя столиці заблоковане, зокрема вулиця Грушевського.

Попри негоду, протестувальники заполонили урядовий квартал. З парасольками, прапорами та гаслами "Руки геть від чужого майна" мітингувальники з усієї країни протестують проти свавілля поліції та вимогають від уряду знизити податкове навантаження у разі везенні іномарок в Україну.

ТСН Live веде стрім з центра Києва, де відбувається масштабна акція власників автомобілів з іноземною реєстрацією. Організатори кажуть, що у заході беруть участь близько 10 тисяч автомобілістів, а саму акцію називають безстроковою.

Нагадаємо, автопарк іноземців на українських дорогах за неофіційною інформацією наближається до трьох мільйонів одиниць. За даними Державної фіскальної служби ця цифра вдесятеро менша. Однак дуже мала кількість з них хоче легалізуватися - і це вкрай дратує сумлінних платників податків. Тому держава хоче їх карати штрафами.

До того, голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна запропонувала компромісний, з її точки зору, варіант, що має задовільнити всіх: і державу, і євроводіїв. Найбільшою проблемою стає шалено високий акциз, який не планують прибирати, однак пообіцяли знизити. ТСН тиждень з'ясував, скільки принесе коштів до бюджету "легалізація" євроблях.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Євробляхи
Дата публікації
Перегляди
3021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація