В Україні стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом Pfizer (фото)

Вакцинацію почали з в.о. директора одного із медзакладів Київської області.

В Україні 18 квітня стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом Сomirnaty від компанії Pfizer-BioNTech. Першими щеплення отримали медики і пацієнти двох психоневрологічних інтернатів в Київській області.

Про це повідомляє Київська ОДА.

Однією з перших щеплення вакциною від Pfizer-BioNTech вже зробили в.о. директора Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Інні Іваненко. Загалом упродовж дня планують вакцинувати 78 працівників і 42 мешканців Бородянського психоневрологічного інтернату. А також 84 працівника та 12 мешканців Білоцерківського психоневрологічного інтернату.

"Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно визначеного графіку, виїжджатимуть наші мобільні бригади й проводитимуть щеплення", – розповів голова Київської ОДА Василь Володін.

Слід зауважити, що паралельно в Київській області також застосовують вакцину CoronaVac. Вона призначена для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО, a тaкoж інших кaтeгopій, визнaчeних "дopoжньoю" кapтoю.

Додамо, що у решті регіонів України використання вакцини Сomirnaty від компанії Pfizer-BioNTech стартує від 19 квітня.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив, що масова вакцинація від коронавірусу всіх охочих українців може початися лише, коли держава матиме щонайменше 1 млн доз ін'єкцій.

Новини України: стартувала вакцинація препаратом "Пфайзер"

Новини України: стартувала вакцинація препаратом "Пфайзер"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація