Поліція влаштувала рейд нічними закладами Києва, які працювали під час локдауну: покарали і відвідувачів

Поліція влаштувала рейд нічними закладами Києва, які працювали під час локдауну: покарали і відвідувачів

Ілюстрація / Фото: pixabay.com

За порушення карантину в Києві оштрафували 50 закладів і 250 відвідувачів.

У Києві, який перебуває у "червоній" зоні карантину, поліцейські провели рейди розважальними закладами. У результаті було виявлено 50 закладів, які працювали попри заборону. Поліція виписала їм штрафи.

Про це повідомила поліція.

Так, упродовж доби, 17 квітня, правоохоронці перевірили 533 закладів. Переважна більшість порушень – це розважальні заклади.

"Серед них були розважальні заклади: "Hype", "50", "Ішак", "Спаркс", "Shef", ресторан готелю "Favor Park", які працювали попри заборону та всередині знаходились відвідувачі. Поліцейські склали 250 адміністративних постанов на відвідувачів. Після того, як усі відвідувачі покинули заклад, працівники Держспоживслужби провели негайну обробку приміщень", - сказав начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

У результаті рейду на посадових осіб закладів склали 50 протоколів за невиконання вимог статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Поліцейські закликали керівників розважальних закладів, які всупереч обмежень часто вдаються до хитрощів та організовують у закладах закриті вечірки з обмеженим доступом, не нехтувати карантином.

Нагадаємо, у Києві на період великодніх свят буде запроваджено додаткові карантинні обмеження. Українська столиця введе додаткові заходи, аби попередити інфекційний вибух. 

Новини України: Київ лишається на жорсткому локдауні ще принаймні до 30 квітня

Новини України: Київ лишається на жорсткому локдауні ще принаймні до 30 квітня
Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація