Тахікардія, набряки та випадіння волосся: Кличко розповів про ускладнення після коронавірусу

Тахікардія, набряки та випадіння волосся: Кличко розповів про ускладнення після коронавірусу

Фото: КМДА

Тільки з початку цього тижня – за п'ять діб – у Києві від коронавірусної хвороби померла 231 людина.

Мер Києва Віталій Кличко розповів про те, які наслідки для здоров’я несе коронавірус та які ускладнення трапляються у багатьох людей, що перехворіли на COVID-19.

Про це він заявив під час онлайн-брифінгу.

"Хотів би зазначити, що багатьом із тих, хто подолав коронавірус, доводиться потім лікувати і наслідки хвороби. За спостереженнями лікарів, після COVID-19 у пацієнтів трапляються післяінфекційні ускладнення. Найбільш поширені з них – ураження судинних систем органів людини. Зокрема, серцево-судинної. Може розвиватися серцева недостатність, інфаркти та інсульти. А через вплив на ендокринну систему у хворих погіршується робота щитовидної та підшлункової залоз. Звідси – тахікардія, набряки, слабкість, у деяких людей – випадіння волосся", – сказав Кличко.

Також, за словами мера Києва, може розвиватися або ускладнюватися перебіг цукрового діабету. Знижуватися слух. Страждає і дихальна система – легені. А через ураження судин нирок у пацієнтів розвивається ниркова недостатність.

"Відновлення організму після коронавірусу відбувається не так швидко і не так просто. Особливо зараз, коли ускладнився перебіг хвороби, а вірус став більш агресивним. Саме тому головне – берегтися від зараження! Адже жоден із нас не знає, як відреагує організм на коронавірус, і якими можуть бути ускладнення від цієї хвороби", – зазначив Кличко.

Столичний голова пояснив, що саме тому потрібні ті обмеження, що місто запровадило раніше і потім подовжило. Та закликав киян і гостей столиці берегтися і дотримуватися необхідних правил.

Разом із тим, підкреслив Віталій Кличко, великою залишається кількість летальних випадків від вірусу у столиці. Тільки з початку цього тижня – за п'ять діб – у Києві померла 231 людина.

Нагадаємо, відома київська інфекціоністка, докторка медичних наук, професорка, заслужена лікарка України Ольга Голубовська пояснила, кому не варто вакцинуватися AstraZeneca

Як Ізраїлю вдалося придушити коронавірус – "Секретні матеріали"

Як Ізраїлю вдалося придушити коронавірус – "Секретні матеріали"

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація