У КМДА анонсували підвищення квартплати у Києві

Дата публікації
Перегляди
1597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У КМДА анонсували підвищення квартплати у Києві

Фото: Київенерго

Це пов'язано із підвищенням тарифів на електроенергію.

У Києві зросте квартплата у частині обслуговування будинків та прибудинкової території через підвищення цін на електроенергію, яка використовується для освітлення місць загального користування та функціонування ліфтів у багатоквартирних будинках.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв, передає УНІАН.

"Зростає ціна електроенергії для експлуатації ліфтів, освітлення місць загального користування згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Цей факт безперечно вплине на збільшення вартості утримування будинків", - сказав він.

За словами начальника Управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віри Радченко, НКРЕКП збільшила на 60 копійок тариф на електроенергію для освітлення місць загального користування та для освітлення ліфтів у багатоквартирних будинках.

Радченко зазначила, що тариф на освітлення у ліфті і місць загального користування закладено в тариф на утримання будинку та прибудинкової території. Згідно з процедурою, підвищення квартплати потрібно узгодити щонайменше за два тижні з мешканцями.

Через брак часу на узгодження тарифів може статися ситуація, коли після нового року у багатоповерхівках зупиняться ліфти та відключиться освітлення у місцях загального користування, зазначили у КМДА.

Раніше повідомлялося, що від 1 січня 2019 року в Україні припиняють свою дію договори про користування електричною енергією (для населення) та про постачання електричної енергії, укладені споживачами з обленерго. Нову модель системи договірних відносин на роздрібному ринку електричної енергії та порядок укладання договорів НКРЕКП прописала в Правилах роздрібного ринку електричної енергії, які затвердила 14.03.2018 (№312). 

Підвищення тарифів: скільки українці платитимуть за тепло та гарячу воду

Підвищення тарифів: скільки українці платитимуть за тепло та гарячу воду

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація