У Києві зафіксували випадок захворювання на дифтерію

У Києві зафіксували випадок захворювання на дифтерію

Фото: УНІАН

Хворобу діагностували в учня ліцею.

У Києві діагностували випадок захворювання на дифтерію.

Про це повідомила пресслужба Департаменту освіти і науки Києва у Facebook.

Діагноз підтвердила міська санітарна служба. "23 жовтня 2019 року отримано повідомлення про факт захворювання одного з учнів ліцею №303 на дифтерію", - йдеться у повідомленні.

Адміністрація навчального закладу ухвалила рішення про введення карантинних заходів у класі, де навчається дитина. Зокрема, забезпечено заходи прибирання кабінету з дезінфікувальними засобами та оглядом дітей медичною сестрою. Крім того, батькам учням запропонували, аби дітей оглянув лор-лікар.

Як повідомляє Центр громадського здоров'я, дифтерію діагностували у дев'ятирічного хлопчика. Дитина не має щеплення через відмову батьків. Хворого госпіталізували до лікарні.

"Хворий мав контакт із 45 людьми, з них 36 дітей, огляд яких заплановано на 25 жовтня. За місцем проживання та навчання організовується дезінфекція", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, в Ужгороді діагностували випадок захворювання на дифтерію. Хворобу виявили в іноземного студента п'ятого курсу медичного факультету Ужгородського національного університету. Згодом кількість хворих зросла до 15 осіб. У місті бракує протидифтерійної сироватки. У лікарні лише вісім ампул, а тому вистачить хіба на одного тяжкохворого. 

Через спалах дифтерії в Ужгороді - бум вакцинації

Через спалах дифтерії в Ужгороді - бум вакцинації

Повʼязані теми:

Наступна публікація