У Києві відновлюють роботу великі магазини

У Києві відновлюють роботу великі магазини

Робота магазинів дозволена від суботи.

Від сьогодні, 23 травня, в Києві почали відновлювати роботу після карантину великі магазини, що мають площу до 1000 кв. м.

Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомили в КМДА.

"Ми врахували зміну показників для послаблення протиепідемічних заходів. Так, у столиці загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення становить менше ніж 12 осіб, а саме: 11,7. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50% а саме: 35%. Середня кількість тестувань методом ПЛР становить більше 12 осіб на 100 тис. населення протягом останніх семи днів, а саме 37,7. Тож, ухвалене рішення про перехід до другого етапу послаблення протиепідемічних обмежень з дотриманням усіх норм та регламентів", – зазначив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

У столиці продовжує діяти масковий режим у громадських місцях - транспорті, магазинах, установах тощо. Також слід дотримуватися соціальної дистанції.

Графік виходу Києва з карантину читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація