В КМДА відреагували на скасування пішохідної зони на Подолі

В КМДА відреагували на скасування пішохідної зони на Подолі

Фото: КМДА

На їхню думку, вулиця Сагайдачного – частина туристичного пішохідного маршруту.

В КМДА заявили, що попри скасування Київським окружним адміністративним судом пішохідної зони на вулиці Сагайдачного та на Подолі, там все одно має вона бути.

Про це на онлайн-брифінгу КМДА заявив виконувач обов'язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Протягом трьох років ми працюємо над тим, щоб розвивати центральну частину міста для покращення її туристичної привабливості, для створення комфортних умов для відпочинку киян і гостей міста. Те рішення, яке було прийняте більше 2 років тому про створен пішохідної зони, продемонструвало, що рішення вірне і що кияни та гості міста задоволені тим режимом робот Контрактової площі та Сагайдачного саме в пішохідному форматі", – сказав він.

Також він прокоментував інформацію про саму постанову суду.

"Рішення суду про яке ми дізналися зі ЗМІ, вказано, що 6 фізичних осіб звернулися до суду про порушення їхніх прав і створення їм якихось перешкод. Ми не розуміємо, що це за перешкоди для 6 людей. Ми не відмовляємося про прийняте раніше рішення і працюватимемо над тим, щоб ця територія розвивалася і надалі", – сказав він.

Прес-брифінг щодо запровадження другого етапу послаблення протиепідемічних обмежень. Зокрема, спікери розкажуть про роботу громадського транспорту, роботу магазинів площею до 1000 кв. м та інших закладів. Окрім того, прокоментують рішення Окружного адміністративного суду м. Києва щодо заборони руху транспорту на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. Спікери: виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський; заступник голови КМДА Петро Пантелеєв; радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

Опубліковано Київська міська державна адміністрація - КМДА Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

До того ж, за словами Мондриївського, нині проходить реставрація туристичних об'єктів в районі Контрактової площі.

"Наступного тижня можна буде подивитися, як відновлені вулиця Покровська, Андріївський Узвіз, Алея Художників, Володимирська гірка. Це все – частина великої туристичної зони і Контрактова площа і Сагайдачного є частиною цього маршруту. Тому ми працюємо над тим, щоб наступного року почати реконструкцію Контрактової та Сагайдачного і зробити це місце ще більш привабливим", – додав він.

Нагадаємо, вчора у Єдиному реєстрі судових рішень з'явилася інформація про те, що Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним та скасував розпорядження КМДА щодо перетворення частини вулиці Сагайдачного на столичному Подолі на пішохідну зону.

Повʼязані теми:

Наступна публікація