У Києві відкрився хостел у двох колишніх вагонах метро

У Києві відкрився хостел у двох колишніх вагонах метро

Фото: скриншот з відео

Кожна кімната розрахована на чотирьох.

У Києві відкрився хостел у двох колишніх вагонах метро. Транспорт всередині змінили, але зовні залишили без змін. Чи зручно лежати у ліжку посеред вагону метро, у сюжеті ТСН.19:30.

ТСН стала першим гостем незвичного хостелу, облаштованого у старих вагонах метро. Про те, що вони колись стояли на рельсах, нагадують хіба наліпки - "Не притулятися".

"Треба було зробити комфорт людям, тому залишити те, що було раніш, не було можливості", - каже керуюча хостелу Олена Забродська.

Між двох вагонів звели дах, як імітацію залізничного перону. У якому є маленька особливість: з коридору-перону можна потрапити в метро у будь якій частині світу. Наприклад, у Швеції, Франції, Японії, Штатах або вийти на український Хрещатик. 

Не як транспорт, а як нічліг: у Києві відкрили хостел у двох колишніх вагонах метро

Не як транспорт, а як нічліг: у Києві відкрили хостел у двох колишніх вагонах метро

Кожна кімната розрахована на чотирьох: ліжка, шафа, душові й кондиціонери, розетки і зарядки для телефонів -  усе як і в інших, незвичних світових хостелах. З автентики тут лишилося вікно і шмат вагона в районі кухні. 

Приміром, у Данській столиці хостел зробили у промисловому крані, а в Нідерландах під цю справу переоснащують старі човни. Крім того, є хостели і в зерносховищах, як у Новій Зеландії, або в Боїнгу - з ліжком у кабіні пілота - це хостел у Швеції.

Кореспондент ТСН Сергій Моргун.
 

Повʼязані теми:

Наступна публікація