"Підривника" мосту в Києві залишили під вартою з можливістю застави: прокурори вважають "мінера" небезпечним

"Підривника" мосту в Києві залишили під вартою з можливістю застави: прокурори вважають "мінера" небезпечним

Фото: ТСН

Клопотання прокурорів задоволене частково.

Дніпровський районний суд Києва залишив "підривника" мосту Олексія Белька на два місяці під вартою з можливістю внесення 288 тисяч гривень застави. Клопотання прокурорів задоволене частково: вони просили не випускати Олексія на волю навіть під заставу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Прокурори нагадують, що мають п'ятьднів на оскарження рішення, але чи точно буду це робити - наразі не кажуть. Вони вважають небезпечним, щоб "підривник" виходив на волю, бо може повторити свої хуліганські дії, які в середу ввечері паралізували Київ на п'ять годин.

Адвокат підозрюваного каже, що наразі не знає, чи зможуть зібрати і внести таку суму за його підзахисного. Він клопотав, або його підзахисного відпустили під особисте зобов’язання, щоб він зміг негайно розпочати лікування у військовому шпиталі.

Суд відправив до СІЗО "підривника" мосту у Києві

Суд відправив до СІЗО "підривника" мосту у Києві

Утім, рішення суду підлягає негайному виконанню, а тому Олексія Белька відвезли до СІЗО.

Нагадаємо, у середу, 18 вересня, на мосту Метро чоловік погрожував підірвати його та державні установи. На місце події оперативно виїхали керівництво Головного та територіального управлінь поліції, наряди патрульних, кінологи зі службовими собаками, спецпризначенці та фахівці вибухотехнічної служби. Правоохоронці почали спеціальну поліцейську операцію - перекрили рух мостом, також був обмежений рух метрополітену від станції "Дніпро" до "Дарниці". 

Головне про надзвичайну подію читайте в матеріалі ТСН.ua. 

Кореспондентка ТСН Оксана Муляр.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Мінування" моста в Києві
Наступна публікація