У Києві стартував експеримент із електронними учнівськими квитками

У Києві стартував експеримент із електронними учнівськими квитками

Фото: kyivcity.gov.ua

У проекті беруть участь 36 шкіл.

Пілотний проєкт із використання електронних учнівських квитків розпочався у столиці. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

"Сьогодні учнівські квитки отримають 28 тисяч школярів. Хочу підкреслити, що учнівський квиток – це не просто проїзний для учнів. Картка багатофункціональна, і поступово в ній з’являтимуться нові сервіси. Адже користуватися перевагами життя в розумному місті мають як дорослі, так і підростаючі кияни", – розповів директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Презентація електронного учнівського квитка відбулася у спеціалізованій школі № 80, яка є одним із осередків Kyiv Smart City School. Офіційними тестувальниками стали 50 учнів. Протягом лютого-березня вони мають залишати відгуки у соцмережах про учнівський квиток. Ця інформація буде використана для вдосконалення сервісу.

Тим часом у школах продовжують збирати дані для оформлення нових квитків. "Усі електронні учнівські квитки буде виготовлено за рахунок міського бюджету, тому кошти від батьків не збиратимуть", - обіцяють у КМДА.

Як повідомлялося, від 1 квітня 2020 року весь комунальний громадський транспорт Києва переходить на єдиний електронний квиток. Базова вартість однієї поїздки становитиме 8 грн, але можлива система знижок завдяки поповненню карток на більші суми чи при купівлі проїзних. Для оплати проїзду діятимуть транспортна картка Kyiv Smart Card, одноразовий QR-квиток, а для безкоштовного та пільгового проїзду - картка киянина, учнівський та студентський е-квитки.

Життя без квитанцій: у роботу запущений державний сервіс

Життя без квитанцій: у роботу запущений державний сервіс

Повʼязані теми:

Наступна публікація