У Києві спіймали керівника міжнародного наркокортелю

У Києві спіймали керівника міжнародного наркокортелю

Фото: УНІАН

У синдикат входило понад тринадцять тисяч осіб.

Працівники Служби безпеки України спільно з поліцією Ізраїля блокували діяльність найбільшої за останнє десятиліття міжнародної мережі Інтернет-торгівлі наркотиками

Про це повідомили на сайті СБУ.

Відомо, що громадянин в одному із соціальних месенджерів створив Інтернет-канал для збуту оптових партій наркотичних засобів та психотропних речовин.

"За кілька років нелегальний бізнес розширився і такі «торговельні майданчики» почали функціонувати в інших соціальних мережах. За даними ізраїльської поліції, географія злочинної діяльності наркоторгівців розповсюджувалася на країни Південної та Північної Америки, Європейського Союзу, Близького Сходу, Азії та Африки", - йдеться в повідомленні СБУ.

Там також додали. що у синдикат входило понад тринадцять тисяч осіб, зокрема контрабандисти, дилери, адміністратори груп у соцмережах.

Нагадаємо, нещодавно СБУвці на пропускному пункті "Лужанка" Закарпатської області блокували масштабну контрабанду героїну до Євросоюзу. За цінами "чорного ринку" вартість вилученого "товару" становить понад один мільйон євро.

На Львівщині затримали одного з найвпливовіших дилерів наркотиків

На Львівщині затримали одного з найвпливовіших дилерів наркотиків

Повʼязані теми:

Наступна публікація