У київському парку жінка знайшла труп немовля у пакеті

У київському парку жінка знайшла труп немовля у пакеті

У київському парку жінка знайшла труп немовля у пакеті

Фото: Відділ комунікації поліції Києва

Поліція розшукує породіллю.

У парковій зоні Дарницького району Києва жінка, яка вигулювала собаку, знайшла тіло мертвого немовляти. Про це повідомляє поліція Києва.

Слідчо-оперативна група встановила, що у поліетиленовому пакеті знаходиться замотана у ганчірку мертва новонароджена дівчинка. За попередніми висновками судово-медичного експерта, смерть дитини настала близько чотирьох діб тому.

Поліція проводить відпрацювання території парку з метою встановлення можливих свідків події і породіллі. Остаточна  причина смерті дитини буде відома після  проведення судово-медичної експертизи.

Відкрите провадження за статтею “Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини”. Правоохоронці просять громадян допомогти у розкритті цього правопорушення та повідомити про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності; вагітних жінок, які говорили про те, що дитина не бажана; жінок на останніх строках вагітності, які кілька днів не виходять із будинку на вулицю.

Нагадаємо, лише протягом березня стало відомо про шість подібних випадків, коли жінки викидали новонароджених дітей - у Запоріжжі, на Миколаївщині та Сумщині, на Одещині та у столиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація