У Києві посилюють карантин

У Києві посилюють карантин

Фото: УНІАН

Обмеження почнуть діяти від 20 березня.

Влада Києва ухвалила рішення посилити карантин у місті через зростання захворюваності на коронавірус.

Про це під час брифінгу 18 березня мер міста Віталій Кличко.

За словами міського голови, у місті значно погіршилася ситуація із поширенням COVID-19. Саме тому комісія ТЕБ та НС на позачерговому засіданні вирішила посилити карантин у столиці. Карантин триватиме від 20 березня до 9 квітня. 

"Щоб призупинити стрімке розповсюдження хвороби, комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила наступне рішення - 00.00 20 березня Київ запроваджує суворі карантинні обмеження", - сказав Кличко. 

Новини України: у столиці запровадять локдаун від 20 березня

Новини України: у столиці запровадять локдаун від 20 березня

Зокрема, забороняється робота закладів культури, ТРЦ, проведення масових заходів та присутність глядачів на спортивних змаганнях. Обмежується проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 м2 на 1 особу.

У Києві заклади громадського харчування працюватимуть лише на винесення, а перукарні, салони краси - за попереднім записом, фітнес- та спортивні зали - без групових занять

Громадський транспорт працюватиме в звичному режимі, але із заповненістю місць для сидіння на 50%. Не обмежується робота продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії. 

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: кількість "помаранчевих" регіонів зменшилася до 12. Це Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська області.

Новини України: Київ перебуває на порозі "червоної" карантинної зони

Новини України: Київ перебуває на порозі "червоної" карантинної зони

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація