У Києві понад 150 хворих на COVID-19 - у важкому стані

У Києві понад 150 хворих на COVID-19  - у важкому стані

фото умовне / Фото: unsplash.com

У стаціонарах столичних медзакладів лікуються 913 інфікованих коронавірусом.

У стаціонарах столичних медзакладів лікуються 913 хворих на COVID-19. 158 пацієнтів – у важкому стані.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час брифінгу.

"Підкреслю, що у нас не зменшується і кількість хворих, які потребують госпіталізації. Сьогодні в стаціонарах столичних медзакладів лікуються 913 хворих на коронавірус. Із них 23 дитини. 158 пацієнтів – у важкому стані. 216 отримують кисневу підтримку. 18 – під апаратами ШВЛ. Іще 84 пацієнти перебувають в лікарнях із підозрою на коронавірус", – повідомив Кличко.

Мер Києва зазначив, що місто додало госпітальні бази для прийому хворих на коронавірус. Загалом таких пацієнтів сьогодні лікують у 16-ти медзакладах столиці. Це – майже 2 тисячі ліжок. Заповнені з них 50% місць.

"У разі необхідності місто може перепрофілювати відділення і в інших медзакладах. Збільшивши кількість ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19. Але давайте не доводити до найгіршого сценарію! І не нехтувати елементарними правилами власної безпеки", – наголосив  Кличко.

Нагадаємо, раніше Кличко зазначив, що останнім часом у багатьох інфікованих - більш важкий перебіг хвороби. І переважна більшість пацієнтів - у віці від 30 до 60 років.

Повʼязані теми:

Наступна публікація