У Києві перейменували Московський міст

У Києві перейменували Московський міст

Фото: УНІАН

Київрада перейменувала столичний міст на Північний.

Київська міська рада перейменувала столичний Московський міст на Північний.

За відповідне рішення проголосували 82 з 89 депутатів міськради.

"Мета прийняття рішення - повернення Московському мосту у місті Києві проектної назви "Північний". Звернення депутата Київської міської ради Вікторії Мухи було як ініціатива. Пройшло погодження комісії з питань найменувань", - заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков.

Окрім цього депутати перейменували сквер Андрія Іванова (між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка та Бутишевим провулком у Печерському районі) на сквер "Латвійський", парк Дружби народів на парк "Муромець" - за назвою острова, де він розташований, а також присвоїли площі, обмеженої вулицями Жилянська, Велика Васильківська та Фізкультури в Шевченківському районі, назву "Троїцька", скверу між вулицями Жилянська, Короленківська і Тарасівська - ім’я Димитра Пешева, а скверу на вулиці Січових стрільців, 27 - назву "Канадський".

Також депутати "декомунізували" вулицю імені французького комуніста Анрі Барбюса, перейменувавши її на честь видатного українського військового діяча Василя Тютюнника, вулицю Кіровоградську - на честь героя АТО Володимира Брожка, який загинув на сході України, а вулицю Ванди Василевської - на честь українського економіста, професора та благодійника Богдана Гаврилишина, який помер у жовтні 2016 року.

Московський міст перейменовано на Північний, а вулиця Ванди Василевської носитиме ім’я Богдана Гаврилишина. Парк Дружби...

Опубликовано Volodymyr Prokopiv 22 февраля 2018 г.

Нагадаємо, раніше Київрада перейменувала станцію метро "Петрівка" на "Почайна". До того ж нову назву отримала "Куренівсько-Червоноармійська" (синя) лінія столичної підземки - "Оболонсько-Теремківська".

Повʼязані теми:

Наступна публікація