У Києві обвалилася частина мосту

У Києві обвалилася частина мосту

Це вже друга аварія за два роки після капітального ремонту.

Естакада біля метро "Нивки" в столиці, яку капітально відремонтували три роки тому за 200 млн гривень, посипалася. 

Чому новий бетон не витримує навантажень і хто відновлюватиме проєкт – у матеріалі ТСН.19:30.

Наразі місце, яке обвалилося, закрили металевою сіткою. Під нею – велика тріщина завглибшки в кілька десятків сантиметрів. Поряд іще кілька не менш загрозливих тріщин. Відпалу штукатурку вже прибрали з проїжджої частини. А під мостом почали збирати металеві підпірки. Цей міст капітально відремонтували 3,5 року тому. Із бюджету Києва на його реконструкцію виділили понад 200 млн гривень — за рік він посипався. Тоді робітники досить оперативно заштукатурили проблемні ділянки. А фахівці з містобудування заговорили, що замість капітального ремонту на "Нивках" зробили косметичний ремонт.

Експерт із містобудування Віктор Глеба вважає, що виною всьому є відсутність будь-якого нагляду з боку держави.  Чи то міст, чи то дорога, чи житловий будинок:

"Ніхто не перевірив, ніхто не зробив експертизу. Ніхто не подивився, в яких пропорціях там закладені проєктні рішення", — зазначив експерт.

У Київській адміністрації коментувати ситуацію відмовились. У Київавтодорі стверджують, що міст уже ремонтує за гарантією компанія-підрядник. Влітку 2017 року це була турецька компанія "Онур".  Але сьогодні під мостом, окрім робітників Київавтодору, інших будівельників не було.

Тріщини в естакаді : у Києві, біля станції метро "Нивки", обвалилася частина мосту

Тріщини в естакаді : у Києві, біля станції метро "Нивки", обвалилася частина мосту

Нагадаємо, що з'явилося приголомшливе відео зведення Подільсько-Воскресенського мосту з висоти пташиного польоту. Київ вже багато років чекає на відкриття Подільсько-Воскресенського мосту, яким за добу може пройти 60 тисяч машин. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація