Туалети в метро стануть обов'язковими - Парцхаладзе

Туалети в метро стануть обов'язковими - Парцхаладзе

Фото: ТСН.ua

Нові норми почнуть діяти від 1 вересня.

Від 1 вересня нинішнього року під час проектування нових станцій метро або реконструкції старих зобов'язують передбачати туалети.

Про це повідомив у Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

Відповідна норма міститься у оновленому ДБН "Метрополітени". Туалети мають розміщуватися у межах вестибюля станції, тобто на вході або виході. За словами Парцхаладце, це оптимально з технічного погляду.

Санвузли мають обов’язково бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей з інвалідністю чи обмеженими можливостями.

У чинних нормах ДБН відсутнє проектування туалетів. Утім, у багатьох країнах Європи, громадські туалети є біля входу на станцію. "Ми врахували думку громадськості, адже навколо цього питання було завжди чимало обговорень. Тим паче що в Україні теж є вдалі приклади такого впровадження, наприклад, харківське метро", - пише заступник міністра регіонального розвитку.

Під час реконструкції станції можливо облаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах або поряд зі станцією на поверхні землі.

Як повідомлялося раніше, у Київському метрополітені знімають автомати з продажу жетонів в рамках підготовки до переходу на виключно електронні способи оплати. Остаточно жетони виведуть через 150 днів.

Дві нові станції метро за три роки пообіцяли киянам Порошенко і Кличко

Дві нові станції метро за три роки пообіцяли киянам Порошенко і Кличко

Повʼязані теми:

Наступна публікація