Дві станції метро на Виноградарі відкриють у 2021 році - Кличко

Дві станції метро на Виноградарі відкриють у 2021 році - Кличко

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Такі терміни назвали фахівці.

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що нові станції столичного метрополітену "Мостицька" і "Проспект Правди" на житловому масиві Виноградар відкриють у грудні 2021 року. Про це він повідомив президенту України Петру Порошенку під час презентації проекту будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції ”Сирець” до житлового масиву Виноградар, передає видання УНІАН.

За словами Кличка, фахівці кажуть, що у грудні 2021 року дві станції метрополітену на Виноградарі будуть відкриті. 

Монтажна шахта метро на Виноградар. Ми приступаємо до активної фази будівельних робіт. В кінці грудня 2021 плануємо відкрити дві нових станції - «Мостицька» та «Проспект Правди».

Опубліковано Віталієм Кличком Вівторок, 19 березня 2019 р.

Раніше Кличко назвав критичні моменти і озвучив терміни будівництва метро на Троєщину.

Нагадаємо, "Київський метрополітен" оголосив тендер на будівництво ділянки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар вартістю 6,3 млрд грн у січні 2018 року. Втім дата проведення тендеру неодноразово переносилася. Останні торги метрополітен оголосив 11 вересня. Проект будівництва затвердили ще у липні минулого року.

На початку листопада у столичній підземці визначились із будівельником ділянки Сирецько-Печерської лінії від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі та дільницею вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар". Ним стало ПАТ "Київметробуд", яке запропонувало найнижчу ціну.

Віталій Кличко розповів про плани побудувати метро до житлового комплексу Виноградар

Віталій Кличко розповів про плани побудувати метро до житлового комплексу Виноградар

Повʼязані теми:

Наступна публікація