Стало відомо, хто придбав готель "Дніпро" у центрі Києва

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відомо, хто придбав готель "Дніпро" у центрі Києва

Фото: готель "Дніпро"

На місці готелю створять унікальний комплекс для кіберспортивних івентів.

Готель "Дніпро" на центральній вулиці Києва купив засновник відомої кіберспортивної організації Natus Vincere і засновник стартапу DreamTeam Олександр Кохановський разом із групою партнерів.

Про це сам чоловік повідомив на своїй сторінці у Facebook та розповів, які має плани.

"Хотів дочекатися вже вересня і все анонсувати на презентації нашої Української професійної кіберспортивної асоціації, але на жаль. Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не росіяни-олігархи, а українські айтівці", - написав він.

За словами Кохановського, його команда планує перетворити "Дніпро" на перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів.

"Він буде мати не тільки атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони і фітнес-центри), а й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також найкращий у світі players' lounge. Коли я говорю "ми", то маю на увазі групу партнерів та інвесторів, які здатні реалізувати цей великий проект, першою частиною якого став готель "Дніпро", - додав він.

Також Коханівський зазначив, що ідея створити великий інфраструктурний кіберспортивний проєкт з’явилася кілька років.

"Це ціла екосистема, яка включає в себе створення сучасної багатофункціональної кіберспортивної арени з Всеукраїнськими та міжнародними турнірами, кіберспортивною Академією, освітніх проєктів та кіберспортивної Асоціації, що об'єднує ключових гравців ринку, які розвиватимуть індустрію і допомагатимуть в удосконаленні законодавчої бази. Проєкт мав стартувати з будівництва арени, але ми змінили свої плани, побачивши нову унікальну можливість... Ви знаєте, що я все життя презентував Україну в світі кіберспорту. Це величезний світовий ринок і великі можливості для економіки нашої країни, тож настав час презентувати Україну світові кіберспорту", - резюмував він.

UPD: Дал небольшое ивью AIN - https://ain.ua/2020/07/23/koxanovskij-dnepr-blic/ Если честно, то хотел дождаться уже...

Опубликовано Александром Кохановским Четверг, 23 июля 2020 г.

Нагадаємо, державний готель "Дніпро" продали 15 липня на аукціоні за 1 млрд 111 млн гривень. Об’єкт виставлявся на продаж за стартовою вартістю майже 81 млн гривень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація