Робота кафе до 22 години, а у приміщеннях до 10 людей: у Київській області посилили карантин

Робота кафе до 22 години, а у приміщеннях до 10 людей: у Київській області посилили карантин

Фото: УНІАН

Поліція буде посилено стежити за дотриманням карантину на ринках, в магазинах, кафе, у транспорті.

У Київській області від 26 червня через зростання кількості хворих на коронавірус посилюють карантин і контроль за ним. Скоротять час роботи закладів громадського харчування та кількість людей у приміщеннях під час масових заходів.

Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Як зазначається, рішення про посилення карантину ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Своє рішення комісія аргументувала несприятливою епідемічною ситуацією та наявністю ознак для посилення протиепідемічних заходів. Зокрема, у Київській області показник зростання випадків інфікування COVID-19 останні три дні сягав понад 10%.

Від 26 червня комісія ухвалила заборонити:

  • проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) у приміщеннях, встановити максимально допустиму кількість осіб – 10, за умови дотримання епідеміологічних правил;
  • час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності скоротити до 22 години.

Крім того, посилено контроль:

  • за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні;
  • за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках, в закладах торгівлі, харчування, дитячих дошкільних навчальних закладах;
  • щодо безумовного виконання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в області.

Також щодня спеціалісти будуть проводити моніторинг протиепідемічної ситуації на території області і, у разі змін показників захворюваності, збиратиметься комісія, яка посилить або скасує певні карантинні обмеженння.

До слова, у Київській області за останню добу зафіксували 46 нових випадків коронавірусу. Від початку пандемії виявили 2 419 хворих на коронавірус.

Нагадаємо, у кафе та ресторанах у Волинській області запровадили нові обмеження через збільшення кількості хворих на коронавірус. Закладам громадського харчування дозволено обслуговувати клієнтів лише до 22:00 і тільки на літніх майданчиках. Також громадянам не рекомендують проводити на території області масові заходи з кількістю учасників понад 10 осіб.

Україна знову встановлює коронавірусний антирекорд - 1109 випадків за добу

Україна знову встановлює коронавірусний антирекорд - 1109 випадків за добу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація