Постраждалим від вибуху на Позняках відновлюють документи

Постраждалим від вибуху на Позняках відновлюють документи

Фото: МВС

Без цього мешканці будинку не зможуть отримати компенсації.

Постраждалі від вибуху газу в будинку на Позняках у Києві відновлюють свої документи. Про це повідомляє Дарницький районний відділ міграційної служби.

"Киянам необхідно оперативно відновити документи для отримання матеріальної компенсації. Для якнайшвидшої ідентифікації осіб фахівці Міграційної служби проводять ототожнення громадян завдяки Єдиному державному демографічному реєстру і залучають архівні картотеки", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, власники всіх квартир 6 під'їзду отримають виплати від місцевої влади. Їм уже озвучили суми - це від 50 до 100 тисяч гривень.

✅Постраждалим мешканцям столичного будинку, в якому стався вибух, відновлюють документи ➡️У Дарницькому районному...

Опубліковано ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Напередодні президент України Володимир Зеленський вручив ключі від квартир у новобудові 12 родинам, які постраждали від вибуху на Позняках.

Нагадаємо, потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.

З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє із них - родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. 

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше, спровокувала газова суміш. Попередні тести показали, що в частково обваленому будинку вибухівки не було. 

Вибух будинку на Позняках: Зеленський передав потерпілим сертифікати на нове житло

Вибух будинку на Позняках: Зеленський передав потерпілим сертифікати на нове житло

Повʼязані теми:

Наступна публікація