За добу у Києві різко виріс рівень води у Дніпрі

Дата публікації
Перегляди
9268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За добу у Києві різко виріс рівень води у Дніпрі

За попередню добу вода у річці піднялася на 13 см / Фото: nataliya.kiev.ua

Синоптики зафіксували, що Дніпро піднявся на 31 см.

Рівень води в Києві на ранок 9 квітня збільшився на 31 см і становив 511 см над нулем поста. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

За даними центру, за минулу добу Дніпро в районі столиці піднявся на 31 см, тоді як за попередню добу - на 13 см.

Читайте: В Києві жовті плями затягнули берег Дніпра

А середній рівень максимальних значень весняної повені за багаторічний період становить 715 см.

У той же час рівень Київського водосховища в районі Київської ГЕС за останню добу знизився, зниження рівня води зафіксовано також і на Канівському водосховищі в районі Канівської ГЕС.

Згідно з даними Гідрометцентру, істотний приплив води за минулу добу було зафіксовано в Чернігові - 28 см, при цьому напередодні він також склав 29 см. Однак це поки не представляє ніякої загрози, бо поки загальний рівень складає 411 см при рівні виходу на заплаву - 680 см.

В Україні в найближчі дні очікується зростання рівня води на деяких річках з виходом на заплаву та можливим підтопленням, повідомляється на сайті ГСЧС з посиланням на прогноз Укргідрометцентру.

Зокрема, 9-10 квітня продовжиться підйом води на річках басейну Прип'яті, річках Київської, Черкаської, Полтавської, Чернігівської і Сумської областей, у верхів'ї Південного Бугу (Хмельницька, Вінницька області) на окремих ділянках з виходом води на заплаву та подальшим її затопленням.

Можливе досягнення і перевищення відміток підтоплення житлових будинків та присадибних ділянок в окремих населених пунктах.

Раніше повідомлялося, що Український гідрометеорологічний центр підвищив прогноз щодо максимального рівня весняної повені в Києві, проте шкоди місту ці процеси принести не повинні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація