Дорожники не встигають залатати всі ями, бо ними вкрився весь Київ

Дорожники не встигають залатати всі ями, бо ними вкрився весь Київ

Київська влада обіцяє виділити кошти на додатковий ремонт / Фото: УНІАН

"Київавтодор" жаліється, що на всіх столичних вулицях з'явилися вибоїни.

У Києві необхідно додатково відремонтувати близько 20 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Кількість вибоїн збільшилася через рекордний снігопад 22-24 березня.

Про це повідомляє  новий генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Петро Береговий, пише Коммерсант-Украина.

За його словами, через потужний снігопад довелося змінити графік завершення ямкового ремонту київських доріг з 20 квітня на початок травня.

"Практично на всіх вулицях доведеться провести додатковий ямковий ремонт. Біля ям, які ми вже встигли закрити, з'явилися нові вибоїни. В цілому в місті додатково необхідно залатати близько 20 тис. квадратний метрів дорожнього покриття.

При цьому Береговий відзначив, що київська влада обіцяє виділити кошти на додатковий ремонт.

"Місто пообіцяло виділити нам ще близько 16 млн грн на поточний благоустрій, куди включено і проведення ямкового ремонту. На сьогоднішній день на ці цілі вже виділено близько 12 млн грн", – підкреслив він.

Гендиректор "Київавтодору" також повідомив, що через необхідність проведення додаткового ремонту проїжджої частини комунальникам не вдасться завершити роботи в строк – до 20 квітня.

"Графік ямкового ремонту буде зміщений на два тижні. До 9 травня ми повинні залатати усі ями на цих дорогах. До речі, ми сформували і програму поточного ремонту, до якого також вже будемо приступати", – зазначив Береговий.

Через зміщення графіка ремонтних робіт відкладається також і реконструкція проспекту Перемоги, яку обіцяли почати з квітня.

"Швидше за все з понеділка ми вже приступимо до реконструкції проспекту Перемоги. Зараз підрядна організація виїхала зі своїм реквізитом на місце, проводить фотографування. Крім того, ми вже визначилися з першою ділянкою робіт – він розтягнеться від в'їзду в Київ до станції метро "Святошино", - заявив Петро Береговий.

Раніше повідомлялося, що робітники дорожньої служби ставлять рекорди, утрамбовуючи "асфальт". Вони латають дірки за лічені секунди.

Повʼязані теми:

Наступна публікація