Від історичного будинку, що належав Грушевському, лишилось півстіни

Від історичного будинку, що належав Грушевському, лишилось півстіни

Мешканці сусідніх будинків хвилюються, що посунуться їхні оселі / Фото: ТСН.ua

Нові власники щодня зносять стіни.

Від історичного будинку, що належав голові Центральної Ради Української Народної Республіки Михайлові Грушевському, лишилось півстіни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Реконструкцію двоповерхової будівлі у центрі столиці розпочали у вересні. Ділянку, на якій вона розташована, передали у приватні руки. Законність приватизації комунальної власності і досі перевіряє прокуратура. Водночас, нові власники щодня зносять стіни. Заморозити роботи підстав немає - будинок не входить до пам'яток архітектури.

Мешканці прилеглих будинків хвилюються, що через будівництво посунуться їхні оселі. Міліціонери ж спокійні і запевняють, що усе під контролем.

"Будинки старі, може трапитися що завгодно, окрім того, що це історична будівля. У мене є тріщина, ми хвилюємось, щоб вона не пішла далі", - говорить мешканка сусіднього будинку Ольга Гончарова.

"Будівництво проводиться за відповідної декларації Держбудконтролю під технічним наглядом державного підприємства державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій. У забудовника є в наявності всі дозвільні документи, які дають підстави будувати триповерхову нежитлову будівлю", - зазначив заступник прокурора Шевченківського району Сергій Горупа.

Нагадаємо, що у Києві під "акваріум" для Філарета знесли два історичних будинки.

Від історичного будинку, що належав Михайлові Грушевському, залишилось лише півстіни

Від історичного будинку, що належав Михайлові Грушевському, залишилось лише півстіни

Повʼязані теми:

Наступна публікація