У Києві активісти обмалювали елітний ресторан під наглядом "Беркута"

Свободівець Ігор Мірошниченко пообіцяв, що активісти навідаються й до іншого майна можновладців.

У Києві активісти під наглядом "Беркуту" розмалювали стіни елітного ресторану на Печерську, який начебто належить регіоналу.

За словами активістів ВО "Свобода", у вівторок, 7 січня, вони здійснювали мирну ходу Києвом під назвою "Козацькі забави". При цьому більшість учасників була в масках і з битами. Вони вигукували націоналістичні гасла.

На розі бульвару Лесі Українки та вулиці Кутузова активістів взяв у кільце "Беркут" під приводом того, що неподалік розбили вітрину. Після нетривалих переговорів оточення зняли, але беркутівці їхали за групою активістів двома автобусами й патрульним автом.

Після цього учасники акції влаштували протест біля дорогого ресторану "Егоїст", стверджуючи, що він належить регіоналові Анатолію Голубченкові, заступникові голови Київської міськдержадміністрації й нинішньому тимчасовому керівникові Києва на час усунення з посади Олександра Попова.

Стіни ресторану обмалювали написами й обклеїли наклейками на кшталт "Купуючи тут, ви підтримуєте Партію регіонів" чи "Увага, власність бандитів".

"Беркут" спостерігав за цим, не втручаючись.

Як повідомили раніше у міліції, 7 січня активісти на Майдані облили зеленкою та побили студента. Правоохоронці стверджують, що мітингувальники запідозрили у хлопцеві провокатора.

Повʼязані теми:

Наступна публікація