В "Жулянах" побудують термінал, щоб "шейхи ахнули"

В "Жулянах" побудують термінал, щоб "шейхи ахнули"

В аеропорту будуть кімнати для таємних переговорів / Фото: vader.com.ua

Віп-термінал буде з акваріумами і картинами.

В аеропорту Жуляни почалося будівництво нового бізнес-терміналу. Обіцяють обробку з дорогого каміння, акваріуми, а головне - інкогніто для клієнтів. Ніхто з них не повинен випадково зіткнутися з кимось в будівлі терміналу, де, до речі, навіть обіцяють влаштовувати таємні переговори, пише "Сегодня".

Зараз "Жуляни" - це, в першу чергу, майданчик для невеликих літаків як авіакомпаній, так і приватних. У останніх тут стоянка. Джерела в авіаколах кажуть, що клієнт аеропорту в Жулянах - міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.

"У нього приватний літак, і він досить часто літає з Жулян. Також свій літак у почесного президента ФФУ Григорія Суркіса. Раніше залишав свій літак Леонід Черновецький", - говорить джерело.

Цікаво, що місяць паркування літака без ангара під відкритим небом обходиться в 12 тисяч гривень, а наземне обслуговування - 1500 грн за один раз.

Будівництво терміналу вже почалося. "У червні термінал вже прийме перших пасажирів, - говорить заступник директора аеропорту з будівництва Сірій Спатар. - Хочемо зробити так, щоб зайшов сюди арабський шейх і ахнув".

Золота в оздобленні не буде, але стіни і підлога збираються прикрашати дорогим каменем, можливо, напівкоштовним. Для заспокоєння клієнтів хочуть встановити акваріуми і повісити величезні картини.

"Сам термінал буде невеликим - 2600 кв. м, але головне, щоб він був комфортним, а клієнти не перетиналися і не бачили один одного", - говорить Спатар.

В терміналі буде кілька кімнат для переговорів - так що бізнесмени можуть прилетіти, одразу підписати документи і полетіти, навіть не виходячи з аеропорту. Щоб ніхто не бачив один одного, гостей будуть зустрічати співробітники і проводжати або в переговірні, або в літак, або в хол для очікування.

На другому поверсі знаходяться офіси чартерних компаній та номери для екіпажів - з душем, кухнею і ліжком. Обійдеться віп-термінал у 40 млн грн, але будують його за рахунок інвестора.

Повʼязані теми:

Наступна публікація