Київський тролейбус покотився по зустрічній і врізався у стовп через некомпетентність водія

Київський тролейбус покотився по зустрічній і врізався у стовп через некомпетентність водія

У "Київавтодорі" знайшли винуватця автопригоди

Але що за покарання отримає жінка – невідомо.

Попередній висновок позавчорашнього інциденту з тролейбусом, коли машина з повним салоном людей покотилась униз і зупинилася, лише врізавшись в електричний стовп  – людський чинник.

Розтрощений корпус, перекособочені двері та вирване поруччя. Цей тролейбус учора скотився і врізався у вуличний ліхтар. Із повного салону змогли вийти всі, окрім двох. У одного з них на ношах лікарі констатували перелом ребер та руки, повідомляє ТСН.

Сьогодні "рогатий" на штрафмайданчику, з опечатаними дверима. Це слідчі понаклеювали, щоби з фахівцями перевірити справність машини. Головний інженер ДЕПО в тому, що з тролейбусом усе гаразд упевнений на 100%.  Кожний колісний, що виходить на маршрут, підлягає ретельній перевірці. За будь-якої негоди, запевняє, зупинити тролейбус можна, бо в нього аж три системи гальм.

А що вчора тролейбус покотився і врізався, то винні не гальма, а людина:

"Пропала електромережа, і він почав відкатуватися назад і я ще раз кажу це дублюючі гальма, вона (водійка – ТСН.ua) не змогла жодним із дублюючих гальм зупинити тролейбус", - каже головний інженер депо №32 Петро Храбан.

Та висновки будуть вже після перевірки. Проте по столичних депо транспортне керівництво вже розіслало повідомлення, де вказало, що тролейбус врізався у стовп саме через водійку. Тому всі водії зобов'язані послухати позачерговий інструктаж.

Яка відповідальність чекає на кермувальницю, якщо доведуть що саме через неї постраждали і люди, і транспорт, у депо не зізнаються.

Але пасажирам радять талончики купувати, компостувати і тримати при собі. Бо вони, за законом, виконують роль страховки, якщо не дай боже щось станеться.

Попереднім висновоком інциденту з тролейбусом є людський чинник

Попереднім висновоком інциденту з тролейбусом є людський чинник

Повʼязані теми:

Наступна публікація