Київські комунальники зварили в окропі 8-річного хлопчика

Київські комунальники зварили в окропі 8-річного хлопчика

У столиці дитина впала в провалля з окропом

Дитина з опіками потрапила до реанімації.

Київський школяр опинився в реанімації з тяжкими опіками. Він ішов до школи, коли раптом з-під ніг пішов асфальт, а в проваллі виявився окріп, ідеться в сюжеті ТСН.

Дитина дістала опіки ноги та обох рук. Хлопчику зробили операцію у столичному опіковому центрі. Весь день малий перебував у реанімації.

На місці ж трагедії до самого вечора латали труби. Люди, під чиїми вікнами це сталося, і досі не можуть отямитись. Адже зовсім недавно комунікації на цьому місці вже ремонтували.

"От тільки закінчили. У вересні, чи що. Падли, скоти зі скотів. Та ж тільки полатали, що ж вони там робили, падлюки", - не приховують обурення кияни.

На ржаві труби, застарілі технології та відсутність грошей на ремонт комунальники скаржаться роками. Труби, які навіть не зашиті у захисний бетонний короб, прокладені просто у землі – це, визнають, небезпечно.

Таких у столиці більше 100 кілометрів. І трагедій, коли люди провалюються під землю в окріп та багнюку – не уникнути.

Прокуратура такі історії розслідує по кілька щороку. Справу за фактом службового недбальства порушили і вчора. Неясно тільки, кого в ньому звинуватять.

"Ми встановлюємо організацію, яка обслуговує, і встановлюємо причини провалу. Це може бути і ЖЕК, і "Київенерго", - повідомив заступник прокурора Дніпровського району Києва Олександр Рябов.

У "Київенерго" винними себе не вважають. Кажуть, що зарадити таким аваріям просто неможливо. Мовляв, труби старі, після прориву вода поступово підмиває землю під асфальтом, а ззовні цього не помітно.

"Причини – це дуже великий строк експлуатації та використання технології, яка не дає можливості з'ясувати місця пошкодження. У травні були здійснені випробування, що засвідчили задовільний технічний стан мережі", - пояснив директор СВП "Київські теплові мережі" Євген Глушак.

Школяр опинився в реанімації з тяжкими опіками через прорив труби

Школяр опинився в реанімації з тяжкими опіками через прорив труби

Повʼязані теми:

Наступна публікація