У Попова готові підвищувати ціни на проїзд у київському метро

У Попова готові підвищувати ціни на проїзд у київському метро

Підвищення вартості проїзду об'єктивно назріло - Попов

Столична влада готова стримувати подорожчання, але не довго.

З'являлася інформація, що у зв'язку з будівництвом гілки на Троєщину проїзд в київському метро може подорожчати. Голова КМДА Олександр Попов повідомив, що це зовсім не пов'язано між собою, пише "Сегодня"

"Будівництво метро у столиці ведеться на 95% за кошти держави. Так було завжди. Що стосується вартості проїзду, то проблема ця назріла давно. Тому що коли поїзд зупиняється або ескалатор - це не подобається нікому", - заявив Попов.

"Що стосується збільшення оплати проїзду, відповім на це питання в лютому. На сьогодні підвищення вартості проїзду об'єктивно назріло. Але чи зможемо ми протриматися ще рік - скажу, коли побачу цифри", -додав Олександр Попов.

З приводу будівництва лінії метрополітену на Виноградар Олександр Попов заявив, що три станції можуть бути готові вже до 2016 року. Проблема в тому, що тут потрібно побудувати депо, а це 1 млрд. грн.

"Зараз для нас пріоритет - Троєщина. У наступному році ми вже опустимо щити на Подолі. Спочатку побудуємо п'ять станцій, а всього їх буде 12. Завдяки приватно-державному партнерству реалізуємо проект за 4 роки", - розповідає чиновник.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада прийняла неприйнятний для Києва бюджет на 2013 рік. Київ повинен скоротити транспорт і закрити третину шкіл

Повʼязані теми:

Наступна публікація